David

V Mölnlycke pracuji už rok a zároveň jsem studentem navazujícího magisterského oboru Čínská a japonská filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Toto studium je v kombinaci s prací pro mne velkou výzvou, já mám ale výzvy rád a rozhodně jsem nechtěl se získáváním praxe čekat až na jeho dokončení.

Na samém začátku jsem se ucházel o praxi ve společnosti Mölnlycke, kde jsem také dostal příležitost poznat prostředí nadnárodní firmy. Nezůstalo však jen u školní praxe. Když mi poté byl nabídnut částečný úvazek na pozici specialisty pro reporting, ani chvíli jsem neváhal. Dnes jsem zodpovědný za přípravu podkladů pro různé analýzy, reporting a do budoucna i za správu HR softwaru. Velmi oceňuji flexibilní pracovní dobu a také možnost pracovat z domu.

A co je pro mne v práci nejdůležitější – být součástí dobrého pracovního kolektivu, mít chápavou nadřízenou, která za svými podřízenými stojí, skvělé kolegyně a kolegy, jejichž rady a konstruktivní kritiku vždy ocením. Díky tomu jsem měl šanci posunout se dál.

Také proto si na Mölnlycke cením nejvíce prostoru, který je mi dán k realizaci nápadů. Oceňuji rovněž možnost dále se vzdělávat a rozvíjet svůj talent – pro všechny výzvy, které mne ještě čekají.

Lidem pro zdraví.cz

Kontaktujte nás

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Na Novém poli 382/1

733 01 Karviná

E: prace@molnlycke.com

T: +420 597 017 111

Najdete nás

.

.

.

.

.

.