Eliška

Také jste netušili, co s Vámi bude po absolvování vysoké školy? Upřímně, já také ne. Po dokončení oboru Středoevropská studia na Slezské univerzitě v Opavě jsem se začala rozhlížet po nabídkách na trhu práce. Po několika pohovorech jsem se nakonec rozhodla strávit poslední vysokoškolské léto na brigádě v Mölnlycke Karviná jako zástup recepční. Třebaže se tato pozice nezdá být ideálním startem pro čerstvou magistru, byla to do té doby nejlepší věc, která mě v profesním životě potkala.

Nyní svůj příběh píšu z kanceláře Personálního oddělení – z místa, jenž se mi v průběhu práce na recepci zalíbilo a které se mi v té době zdálo téměř nedostižné. V současné době ve společnosti působím na pozici HR Administratora.  Tomuto místu předcházela pozice „klasické“ recepční a práce na oddělení ProcedurePak Market Support, kde jsem se věnovala zahraničním trhům.

Během doby, kterou jsem ve společnosti doposud strávila, jsem se naučila mnohé a musím proto přiznat, že na tvrzení „život je nejlepší škola“ je pravdy více než dost a možná ještě o kousek více. Předchozí dva roky pro mě byly plné nových informací, zajímavých zkušeností, znalostí k nezaplacení a v neposlední řadě také skvělých zážitků. Recept na spokojený pracovní život, zdá se, tkví v kombinaci báječných kolegů, zajímavé pracovní náplně, mezinárodní atmosféry a prostředí, které je otevřené změnám a nebojí se dávat příležitosti.

Lidem pro zdraví.cz

Kontaktujte nás

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Na Novém poli 382/1

733 01 Karviná

E: prace@molnlycke.com

T: +420 597 017 111

Najdete nás

.

.

.

.

.

.