Martina

  • Specialista na brazilský úsměv
  • 1000 kolegů po celém světě
  • 11 500 setů v malíčku

V Mölnlycke se pořád něco děje
Každopádně ta nejzajímavější zkušenost mne potkala v Brazílii, kam jsem odjela na zdravotnickou misi Operation smile (Operace úsměv). Mölnlycke každý rok vybere 4-6 svých nejlepších zaměstnanců z celého světa, kteří jedou jako dobrovolníci na sedm dní pomáhat do nemocnice. Operation Smile je organizace, jejíž dobrovolníci jezdí do mnoha zemí světa operovat děti, které se narodily s rozštěpem rtu nebo patra v ústech. Zpravidla to bývají země, kde je zdravotní péče pro nejchudší skupinu obyvatel nedostupná. Denně jsme pracovali asi 16 hodin, chystali vybavení na operačních sálech, připravovali děti na operaci a hráli si s nimi, aby se jim čekání na operaci co nejvíce zpříjemnilo.
Byla to nezapomenutelná zkušenost.

Ve své práci jsem zodpovědná za vedení dvou týmů.
První tým komunikuje s kolegy na pobočkách po celé Evropě i v zámoří a řeší všechny možné záležitost, které vznikají během výrobního procesu našich jednorázových chirurgických setů. V současné chvíli máme v sortimentu asi 11 500 různých setů.
Druhým týmem jsou výrobní plánovači, kteří mají za úkol sestavit seznam setů, jež se následující den vyrobí v naší výrobní hale.
Má práce se odvíjí od požadavků, které přicházejí z jiných oddělení, ze zahraničí a samozřejmě od mé nadřízené. Díky své profesi mám možnost pracovat s více než 1000 kolegy po celém světě

Lidem pro zdraví.cz

Kontaktujte nás

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Na Novém poli 382/1

733 01 Karviná

E: prace@molnlycke.com

T: +420 597 017 111

Najdete nás

.

.

.

.

.

.