Pavla

  • Náklady pod kontrolou
  • Radost z výsledků

Pracuji na finančním oddělení a v mé zodpovědnosti je kontrola a analyzování měsíčních finančních výsledků společnosti. Kromě toho je to čtvrtletní rekalkulace cen našich výrobků – chirurgických setů, příprava rozpočtu pro následující období a také vedení zadaných projektů s cílem zefektivnit nejen naše procesy, ale i procesy jiných oddělení.

Je těžké vytyčit pouze jednu nejzajímavější část mé práce. Má práce je velmi rozmanitá, plná nových projektů a možností. Baví mě díky prostředí a lidem, se kterými mohu pracovat. Je velmi motivující, když vám někdo dovolí podílet se na tom, abychom byli společně lepší. Moje práce mi denně přináší obrovské zkušenosti, poznání lidí, kterých si vážím profesně i lidsky a spoustu radosti z výsledků.

Má práce mě velmi baví a jelikož ji chci dělat co nejlépe, tak bych i nadále ráda rozšiřovala oblast svých znalostí a rozvíjela se ve více směrech např. angličtině, vedení lidí, řízení projektů, vyjednávání, time management, řešení konfliktů….Právě Mölnlycke je místo, kde příležitost k rozvoji dostávám.

Lidem pro zdraví.cz

Kontaktujte nás

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Na Novém poli 382/1

733 01 Karviná

E: prace@molnlycke.com

T: +420 597 017 111

Najdete nás

.

.

.

.

.

.