Roman

  • Staví mosty, v tom je ten vtip
  • Změna je život
  • Táta na plný úvazek

Na pozici supervizora výroby jsem zodpovědný za hladký průběh výroby chirurgických setů. Společně s mým týmem výrobních mistrů a dalšími kolegy z výroby zajišťujeme, aby bylo ve správný čas a ve správné kvalitě vyrobeno to, co si zákazník objednal. Zároveň pracuji na větších či menších projektech, které vedou k neustálému zlepšování našich výrobních procesů. Dalo by se říct, že v rámci těchto projektů stavím v továrně mosty, protože propojuji práci kolegů z různých oddělení napříč celou společností.

V Mölnlycke jsem před pěti lety začínal jako plánovač výroby. Po jednom roce mi byla nabídnuta pozice mistra ve výrobě, kde jsem více pracoval s operátory na výrobních linkách a byl jsem přímo zodpovědný za průběh nastavených procesů. Na této pozici jsem pracoval déle než dva roky. Moje současná pozice je supervizor výroby. A co k tomu dodat? Změna je život.

Po práci se nechám rád zaměstnat na plný úvazek svou malou dcerkou. Často trávíme volný čas v nedalekých Beskydech, kde si v současné době nejlépe odpočinu při práci na přípravách na stavbu vysněného domu.

Lidem pro zdraví.cz

Kontaktujte nás

Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o.

Na Novém poli 382/1

733 01 Karviná

E: prace@molnlycke.com

T: +420 597 017 111

Najdete nás

.

.

.

.

.

.